Ontmoeting TC De Velden Oevel

Ontmoeting met TC De Velden Oevel gaat door op vrijdag 11 maart.
Adres is Ilse Velden 31, 2260 Westerlo.

Om iedereen voldoende speelmogelijkheid te geven, wordt aantal inschrijvingen beperkt tot 36. Eerste 24 zijn zeker van deelname. Of er meer kunnen spelen zal afhankelijk zijn van aantal inschrijvingen Oevel.

Inschrijvingsgeld bedraagt 5€.

Om 17.30u zullen er 2 pleinen beschikbaar zijn (4 personen kunnen al starten), vanaf 18.30u zijn er 4 pleinen beschikbaar (8 personen per shift).

Inschrijven kan vanaf 2 maart 2022 om 19 uur.

NaamTelefoonDubbelklassement
Dorien renders049713350410
Joke Vanaelten 04747477495 ptn
Matheussen Franky04764350820 ptn
Ellen Veraghtert049623455110
Krajsman Stefaan04719784313
Krajsman Stefaan04719784313
Tom Ooms049766208140 ptn
Yves Daems04793722075
David Huysmans047996551120
Ooms An046815621215
Dirk Janssens 04681562125
Kevin Verbiest049488157020
Jan Cannaerts049740355310
Nick Brosius04941971403
Lowie Verwimp 049334525510
Stan Verwimp 04925209815
Lachi kim049487186910
Seth holemans 04948718695
Margot Bastiaensen0476/6924445 punten
WYNEN RONY00337866821763
Bart Van Hoof049417632615p
Rudi Beirinckx04984336603
Bekijk de foto's van TC Olen op Picasa
Tokyo Olympics live stream Pacquiao vs Ugas live stream